Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Międzyrzecza promowali służbę na targach pracy i edukacji w Skwierzynie

Data publikacji 15.11.2023

W trackie targów edukacji i pracy organizowanych przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Lema w Skwierzynie nie mogło zabraknąć policjantów z Międzyrzecza, dzięki którym targi stały się również miejscem, gdzie młodzi ludzie mieli okazję bliżej poznać fascynujący świat policyjnej służby.

Stoisko promocyjne policji przyciągało uwagę odwiedzających, oferując interaktywne doświadczenia i ciekawe prezentacje. Policjanci dzielili się swoimi historiami z codziennej służby, przybliżając uczestnikom targów różnorodność oraz atrakcyjność zawodu policjanta.Podczas targów, policjanci aktywnie angażowali się w rozmowy na temat bezpieczeństwa i działań podejmowanych na rzecz społeczności lokalnej. Wspólnie z uczestnikami targów dzielili się doświadczeniami z akcji profilaktycznych, edukacyjnych i innych inicjatyw mających na celu zbudowanie bezpiecznego otoczenia dla mieszkańców.Stoisko promocyjne stanowiło inspirację dla wielu młodych osób zastanawiających się nad wyborem ścieżki zawodowej. Policjanci zachęcali do zadawania pytań, udostępniając informacje na temat procesu rekrutacji, różnorodności stanowisk oraz ścieżek rozwoju zawodowego w policji.

Udział policjantów z Międzyrzecza na targach pracy w Zespole Szkół w Skwierzynie to nie tylko promocja zawodu, ale także budowanie mostu między młodymi ludźmi a fascynującym światem służb mundurowych. Stoisko promocyjne okazało się doskonałą okazją do wzajemnego dialogu, inspirując kolejne pokolenia do podjęcia wspaniałej przygody zawodowej w służbach policji.

młodszy aspirant Mateusz Maksimczyk

Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu

 

  • policjanci przy stoisku na tarkach pracy
  • policjanci i uczestnicy przy stoisku na tarkach pracy
  • policjanci przy stoisku na tarkach pracy
Powrót na górę strony