Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

UWAGA- planowana blokada drogi ekspresowej S-3 Skwierzyna Zachód

Data publikacji 18.03.2024

W związku z planowanym protestem rolników, droga ekspresowa S-3 od węzła Skwierzyny Zachód w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego w środę 20 marca w godzinach 8:00-18:00 zostanie zablokowana.

Policjanci wraz z innymi służbami drogowymi będą intensywnie pracować, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz płynność przejazdu w tym rejonie. Funkcjonariusze będą aktywnie monitorować sytuację, koordynować ruch pojazdów oraz reagować na ewentualne zagrożenia.

Działania Policji mają na celu nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa podczas protestu, ale również minimalizowanie utrudnień dla użytkowników dróg. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, możemy być pewni, że ruch drogowy będzie kontrolowany i bezpieczny.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie cierpliwości i stosowanie się do wskazówek policji oraz służb drogowych. Zaleca się również wcześniejsze zaplanowanie trasy podróży i korzystanie z alternatywnych dróg, ruch tak zwaną starą trójką  lub drogą wojewódzką numer 159.

młodszy aspirant Mateusz Maksimczyk

Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu

Powrót na górę strony